Penis Uzatma Formülü

Merhabalar bir çok erkek penis uzatma ve penis ile ilgili sorunlarla karşı karşıya gelmekte artık uzman doktorların tavsiyelerini sizinle paylaşmak isterim.

Penis büyük, kalın ve bol damarlı olmasını tercih ediyorum.. adam sevişmesini sex yapmasını bilmese bile yarrağının boyu ve kalınlığı ile durumu kurtarabilir.

benim icin yarrağın boyu yada kalınlığı fazla onemli değildi. çekici ise ve iyi sevişirse ben icin kafidir.. yarrağın buyuk olması acı verir. lakin buyuk yanlız yarrağın zevkine bakmayı merakta etmiyor degilim.

tabii ki yarrağın buyuk ve kalın olmasını isterim. yarrağı ufak bulunan erkeklerde özgüven eksikliği oluyor. başucumda yürürken dahi güven hissi vermiyor.

boyun ve kalınlığın hic yanlız önemi yok. onemli bulunan benii ön birlikte olma esnasında memnun etmesi, çabuk boşalmaması vede boşaldıktan daha sonra kendime sırtını dönmemesi.

Beylerin hep yarrağının boyunu ve kalınlığını abartıyor. ben icin boyu yada kalınlığı değildi işlevi onemli. girdiği alan bolu tüneli gibi çok uzun değildi zaten.

Ön öpüşmeyi uzun tutar, orall sex yapar ve ellerini kullanmayı biliyorsa problem olmaz. zaten biz bayanları boşalma etmekte gerçek sey yarrak büyüklüğü yada kalınlığı değil.

Nasıl İşe Yarayacak?

Evet arkadaşlar yarrak süngersi yanlız yapıya sahib üç. ana kısımdan oluşmakta..Sizler sağlık açısından önemli bilgiler vererek bu dokular ve odacıklar ereksıyon esnasında kanla dolar. egzersizleri doğru yaptığınız takdirde, bu kan depolanan odacıkların çeperlerini büyütüp, daha fazla kanla dolmasını sağlayabilirsiniz ki bu da daha buyuk ve büyük yanlız yarrak demektir… yarraki geliştirmek icin başvurulan gerçek teknik esnetme hareketleridir. yumuşak, yarı yumuşak ya da sert durumlarda yapılan bu esnetmeler yarrak gövdesi ve bağ dokusundaki hücreleri genişletmektedir. yarrak’in süngerimsi odacıklarından ilk yanlız tanesinin oluşması, kendinizi muayene etmesi yaklaşık yanlız günü alır. bu muayene yenileme süreci çabuk görünse de gözle görülür boyutlarda yanlız boyum değişiminin fark edilmesi yanlız kaç haftayı alabilir. yeni yaklaşık 3-4cm’lik gelişim fazla çabuk olacak.. sonrasındaki yarrak gelişimi daha ağır olacak.. aynı süreçte yarrakinizde yaklaşık 2,5cm’lik kalınlık artışı olacak.. aslında kısacası yeni aşamada yaklaşık uzunlukta 4, genişlikte ise 2cm kazanmış olursunuz. yarrak gelişimi kişiden kişiye fark gösterebilir. bu fazla normaldir.

3 Comments

  1. Bulut 23 Nisan 2017 Reply
    • esra 10 Mayıs 2017 Reply
  2. Gay 26 Ekim 2019 Reply

Bu Yazıya Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir